Porsche Cayman S – Dáte mu svoj „like“?

Facebook je v dnešnej dobe mocným nástrojom, či sa vám to páči a či nie, realita je proste taká. Účet na tejto sociálnej sieti má už takmer každý človek, a tak logicky, ak chcete spropagovať nejaký svoj produkt, jedným z najefektívnejších spôsobov je práve forma reklamy na Facebooku.

Automobilka Porsche zmýšľa podobne, založila svoju oficiálnu Facebookovú FanPage, ktorej počet fanúšikov sa nedávno vyšplhal už na hodnotu 2 miliónov. A túto udalosť sa v Porsche rozhodli osláviť vyrobením jedinečného Caymanu S so špeciálnym sfarbením karosérie.

Základná farebná schéma je podobná tej, ktorá bola použitá na modeli 917, s ktorým Porsche po prvý krát vyhralo slávnu 24 hodinovku v Le Mans. V tých dobách sa však ešte o Facebooku ani nechyrovalo, „oslavný“ Cayman S je však zo súčasnosti a preto je posiaty drobnými fotkami všetkých svojich fanúšikov, ktorí mu dali „Like“.

Auto bude vystavené v múzeu Porsche v Stuttgarte do 27.januára. Ak ste teda jedným z fanúšikov a chcete sa íst na ňom nájsť, mali by ste si výlet do Nemecka naplánovať čím skôr.