Jeep Wrangler Nautic – Off road pre námorníkov

Jeep Wrangler je na trhu už takmer štvrťstoročie a za túto dlhú dobu prešiel rôznymi, viac či menej radikálnymi, generečnými zmenami a z nich vychádzajúcimi edíciami.

A práve koncpet Wrangler Nautic predstavuje ďalší z derivátov tohto nesmrteľného offroadu. Slovíčko Nautic dáva tušiť, že tento Jeep bude mať čo-to dočinenia s námorníctvom, a tak aj jeho predstavenie bolo naplánované veľmi štýlovo. Vozidlo sa predstavilo na medzinárodnej výstave lodí Salon Nautique de Paris, ktorá je už v plnom prúde.

Dizajn tohto jedinečného Wrangleru bol vytvorený  s cieľom zachytiť ducha jachtingu a námorníctva. A treba uznať, že táto úloha bola splnená na výbornú. Vďaka použitiu exkluzívnych materiálov, akými sú napríklad teakové drevo či koža prešívaná lodiarskou lanovinou, sa tak za volantom cítite ako na palube luxusnej plachetnice. Zvonku na prvý pohľad zaujmú hlavne chrómové doplnky a masívne 20 palcové kolesá. A či sa táto suchozemská plachetnica trafila do vášho vkusu, to môžete sami posúdiť z priložených fotografií.

    

     

One thought to “Jeep Wrangler Nautic – Off road pre námorníkov”

  1. dnes som sa na na tomto dlhom „svabe“ vozil len vo verzii Rubicon 70 years Jeep a veru je to riadna masinka :))) 😉

Comments are closed.