Range Rover po krk v extázi

16. januára 2015 od AktualityTuning

Kto videl film Po krk v extázi (2004) hneď pochopil, čo je to v nadpise za narážka. V pôvodnom názve to bolo Layer Cake. Nebudeme si klamať, bol o drogách a jednu z úloh tam zohrával aj žltý Range Rover z prelomu tisícročí. Jeden z predstaviteľov mal zohnať auto, ktoré malo byť nenápadné, ale to mu nikto nepovedal. Čo môže byť nenápadnejšie ako žltý Range Rover?

A v britskej firme Aspire Design, špecializovanej na úpravy, si Layer Cake pustili na brainstormingu. Počas pozerania filmu im to doplo. Nový Range Rover Sport na prevoz drog musí byť žltý! Jasné, popracovali aj na nárazníkoch, prahoch, bodkovaných LED svetlách na denné svietenie a maske. Ale dali mu žltý kabát. V bielej vyzerá ako Stormtrooper z Hviezdnych vojen, ale žltý je jednoducho lepší.

Vzadu rozbije tradičné tvary veľký spojler a disky majú gigantický priemer 22 palcov. Ten žltý pás však vyzerá divne. Očividne úpravou utrpela aj svetlá výška. Drogový Range Rover sedí na bruchu. Vnútro úpravca ešte neukázal, ale kožené a karbónové orgie sú očakávateľné.

Nám sa nepáči nápis na kapote a nové logo. Ak je však v kufri v základe 10 kíl snehu, tak to je zvládnuteľné.