Jeep Renegade dostane adekvátny príves (plný somarín)

2. marca 2015 od AktualityKoncepty

Koncept Jeepu s názvom Renegade Hard Steel má jeden neobvyklý prvok. Kým základ v Renegade Trailhawk je celkom normálny, ako aj úpravy karosérie, vzadu je jedna neobvyklá vec.

Renegade má povrch karosérie vytvorený aby vyzeral ako brúsená oceľ. Na kapote koncept pridal otvory na odvetranie motorového priestoru a celkovo pribudlo niekoľko čiernych matných prvkov. Čierne sú aj kryty spätných zrkadiel. Koncept sa pri prechádzaní terénov spoľahne na ochranný kryt motora od Moparu. Aby bol dojem dokonalý, tak z príslušenstva na jedinečný kus Hard Steel skočila aj maska Mopar.

Omnoho viac však poteší väčšia svetlá výška a 16-palcové kolesá s pneumatikami BFGoodrich All-Terrain.

To, čo z neho robí unikát je nový príves s adekvátnym tvarom. Ten je vybavený WiFi hotspotom a obrovským dotykovým displejom s prístupom k online službám ako Deezer, TuneIn Radio, Reuters, TomTom Live a samozrejme k updatom Facebooku a Twitteru. Už len Instagram chýba a niekto si možno spomenie aj na Google+.

Vnútro Jeep neukázal, ale povedal, že tam budú sedadlá čalúnené kožou Frau, lišty z brúsenej ocele a sivé kontrastné prešívanie.

Tags:  ,