Inovovaný Mustang prichádza, Bullit u nás nebude

24. januára 2018 od AktualityFacelifty

Ford bude predávať Mustang aj u nás. Ale verzia Bullitt predbežne dostupná nebude. To je škoda, ale stále nič nebráni priblížiť sa k nemu zafóliovaním európskej verzie. A potom už len Challengery naháňať. Najskôr ich síce musíte nájsť, ale zábava to byť môže, ak to práve nebude Demon, alebo Hellcat.

Mustang Bullitt má tradičný zelený lak, ktorý ale automobilka môže zameniť za čierny. Má tiež chrómové lemovanie masky chladiča a okien, len ako pripomienku pôvodného Mustangu pre inšpektora Bullitta vo filme Bullittov prípad. Nesmú chýbať ani tematické disky a všetko dopĺňa logo Bulllitt miesto koňa a nápisu GT v kruhu vzadu.

Vnútro má rovnaké logo ako zadok aj na volante. Štandardne sú Recará a manuál s guľatou hlavicou. Tiež ako štandard príde balík výbavy Bullit Electronics Package, ktorý má navigáciu, pamäťové sedadlá, lepší audiosystém a niekoľko asistentov naviac.

Bullittov Mustang na Slovensko zatiaľ nepríde, ale už poznáme ceny ľudových verzií. Základ s 2,3-litrovým EcoBoostom s 213 kW (290 k) a manuálom dostanete za 38 990 eur. Kabrio znamená príplatok 5 000 eur pri všetkých motoroch a prevodovkách. Desaťstupňový automat zase pridá 3 500 eur. A za V8 verzie GT priplatíte 6 500 eur. Ale aj s cenou 45 490 eur je V8 M6 Mustang lákavou ponukou. V8 má oproti R4 naviac aj aktívny ovládateľný výfuk s tichým režimom, aby ste nebudili nadránom susedov, keď sa vraciate zo záťahu. Ale vy ich aj tak chcete pobudiť všetkých, že?

Tags: