Ďalšie prekvapenie od Subaru

22. februára 2019 od AktualityKoncepty

Autosalón v Ženeve sa nezadržateľne blíži a zoznam noviniek, ktoré budú v marcové dni vo Švajčiarsku odhalené, sa neustále rozširuje. Japonská automobilka Subaru nie je výnimkou.

V uplynulých dňoch nás potešila správa a hybridných modeloch pre európsky trh s označením e-BOXER. Ďalším, aj keď dosť tajomným lákadlom je model SUBARU VIZIV ADRENALINE CONCEPT. Označenie VIZIV je odvodené od projektovej línie Vision for Innovation, ktorou sa v krajine vychádzajúceho slnka budú uberať v nadchádzajúcom období. Konkrétne informácie o koncepte zatiaľ nezverejnili, o to tajomnejšie a lákavejšie pôsobí prezentačná fotografia.

Dešifrovať môžeme aspoň pár základných prvkov. Prostredie, v ktorom VIZIV ADRENALINE CONCEPT prezentujú, vypovedá o zaradení medzi SUV modely, alebo aspoň Crossovery, toto zaradenie podporuje aj výrazne vyššia svetlá výška. Dvoje dvere zasa naznačujú, že ide o menší model, úzke kamery miesto spätných zrkadiel sľubujú mnoho elektronických vychytávok. Vyklenutá kapota nás upokojuje, spaľovací Boxer motor absentovať nebude.

Odhalenia konceptu sa dočkáme 5. marca 2019, konkrétne 10:45 na tlačovej konferencií. Verejnosť si celú ponuku automobilky Subaru v Ženeve môže prezrieť v dňoch 7. až 17. marca.

Tags: