Boli sme pri otvorení nového showroomu Auto Koiš

13. novembra 2017 od AktualitySprávy

Auto Koiš, predajca vozidiel Ford, pripravil novú predajňu v Bánovciach nad Bebravou. Vyrástla vedľa tej pôvodnej, hneď na začiatku mesta v smere od Trenčína. Nový showroom je moderný a bude určite pútať pozornosť každého, kto bude do mesta prichádzať.

Nový showroom je logickým krokom v snahe priblížiť sa k zákazníkom. Auto Koiš už jeden moderný showroom má, v Trenčianskej Turnej, kde vznikol pred 11 rokmi na zelenej lúke a podľa všetkých noriem Fordu.

Do nového showroomu sa dá umiestniť viac áut ako do toho pôvodného a pôsobí naozaj vzdušne. Slávnostné otvorenie prebiehalo za učasti vybraných hostí, zástupcov importéra a zamestnancov. Po úvodných príhovoroch pokračovala zábava s hudbou Roba Pappa. V showroome si počas predstavenia našli miesto Fiesty. Jedna nová a jedna súťažná. V pripravovanej odovzávacej miestnosti zase pohľady pútala Sierra Cosworth.

Firma Auto Koiš je jedným z najvýznamnejších dílerov Fordu na Slovensku. V počte kusov je druhým najlepším predajcom na Slovensku, čomu gratulujeme! V ďalšom pôsobení Koišovcom držíme palce.

Aby nebolo fotiek náhodou málo, tak pridávame aj galériu od Martin Ofúkaný / Automotive Photography

Tags:  , ,