Boli sme pri otvorení nového showroomu Auto Koiš

13. novembra 2017 od AktualitySprávy  Žiadne komentáre

Auto Koiš, predajca vozidiel Ford, pripravil novú predajňu v Bánovciach nad Bebravou. Vyrástla vedľa tej pôvodnej, hneď na začiatku mesta v smere od Trenčína. Nový showroom je moderný a bude určite pútať pozornosť každého, kto bude do mesta prichádzať.

Nový showroom je logickým krokom v snahe priblížiť sa k zákazníkom. Auto Koiš už jeden moderný showroom má, v Trenčianskej Turnej, kde vznikol pred 11 rokmi na zelenej lúke a podľa všetkých noriem Fordu.

Do nového showroomu sa dá umiestniť viac áut ako do toho pôvodného a pôsobí naozaj vzdušne. Slávnostné otvorenie prebiehalo za učasti vybraných hostí, zástupcov importéra a zamestnancov. Po úvodných príhovoroch pokračovala zábava s hudbou Roba Pappa. V showroome si počas predstavenia našli miesto Fiesty. Jedna nová a jedna súťažná. V pripravovanej odovzávacej miestnosti zase pohľady pútala Sierra Cosworth.

Firma Auto Koiš je jedným z najvýznamnejších dílerov Fordu na Slovensku. V počte kusov je druhým najlepším predajcom na Slovensku, čomu gratulujeme! V ďalšom pôsobení Koišovcom držíme palce.

Aby nebolo fotiek náhodou málo, tak pridávame aj galériu od Martin Ofúkaný / Automotive Photography

Tags:  , ,

Napíšte svoj názor

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*